Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Tarkan'a ultra lüks minibüs: İçerisinde yok yok
  10 Şubat 2019 Pazar 10:14

  Tarkan'a ultra lüks minibüs: İçerisinde yok yok

  Megastar Tarkan, konforlu seyahat edebilmek için özel detaylara sahip ultra lüks VIP minibüs yaptırdı.

  Ultra lüks özellikleri dikkat çeken minibüs; 3 ses mühendisi ve 8 endüstriyel tasarımcının dâhil olduğu 140 kişilik bir ekip tarafından yüzde 100 el işçiliği üretildi.

  Megastar Tarkan kendisi ultra lüks VIP minibüs yaptırdı. Profesyonel bir ekip tarafından tasarlanan, özel detaylara sahip otomobilin yapımı ortalama 3 ay sürdü.

  140 KİŞİLİK EKİP YAPTI

  Otomobil, 3 ses mühendisi ve 8 endüstriyel tasarımcının dâhil olduğu 140 kişilik bir ekip tarafından yüzde 100 el işçiliği üretildi.

  TARKAN'IN İSTEĞİ ÜZERİNE İTALYA'DAN GETİRİLDİ

  Aracın içini kaplayan ahşap özel tike ağacından elde edilerek tamamen el işçiliği ile bir ayda üretildi. Minibüsün koltuk derileri özel istek üzerine İtalya’dan sipariş edildi.

  •  
    
   Megastar, aracının iç kombinasyonunu kendisi yaptı. Dikişlerinden deri desenlerine, kullanacağı ürünlerin nerede olacağına kadar her detayla tamamen Megastar kendisi karar verip ilgilendi.

   

  DÜNYADA EŞİ BENZERİ, OLMAYAN SES SİSTEMİ

  Minibüsün en dikkat çekici özelliği ise, çok özel bir ses sisteminin olması… Almanya’dan getirtilen ses mühendisleri tarafından, tamamen Tarkan’ın istekleri doğrultusunda araca özel ses sistemi tasarlandı.

  ARAÇTA YOK YOK!

  Tarkan’a ultra süper lux minibüs dizayn etti. Araçta yok yok; 4 boyutlu sinema ve ses sistemi,sesli komut sistemine kadar bir arabaya konulacak her şey aracın içinde.

   

   

   
   
  Aracın iç tasarımı Tarkan'ın istekleri doğrultusunda şekillendi.

  Dubai Kralı, Özbekistan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı, Van Damme, Sezen Aksu, gibi birçok iş insanına, ünlü sanatçı ve siyasetçiye VIP araç tasarlayan Ertex Otomotiv, son olarak TAİ iş birliği ile Türkiye’nin ilk sivil VIP helikopterini üretmişti.

  Kaynak:YeniŞafak

  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  GÜNDEM
  FAYDALI BİLGİLER
  MAGAZİN - KÜLTÜR - SANAT
  ANALİZ
  Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Bağımsız Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Haber Yazılımı: CM Bilişim